Movies
Ratings
1911
SiratRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
UndoRated ★ 2.5
When the Wind BlowsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Roundhay Garden SceneRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- AirPods 4: SomedayRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Dinner for fewRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
20 Days in MariupolRated ★ 3.5
Tokyo DrifterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
VortexRated ★ 3.5
ODDTAXI: In the WoodsRated ★ 3.0