Movies
Ratings
286
Music and LyricsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
14 BladesRated ★ 1.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 0.5
Flash PointRated ★ 4.5
Wild Wild WestRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0