Movies
Ratings
955
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 1.0
Gemini ManRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
CalibreRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
The OneRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 3.5