Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0