Series
Ratings
20
The SopranosRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5