Series
Ratings
147- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 더 매직스타Rated ★ 2.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 2.5
Slayers TryRated ★ 4.5
Slayers NextRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 2.0- TrickRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
TitansRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 1.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 1.0
Marvel's The DefendersRated ★ 0.5
The VeilRated ★ 3.0