Series
Ratings
59
Kamisama KissRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0