Series
Ratings
64
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
MashleRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5