Series
Ratings
158- 풍향고Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Just an ExcuseRated ★ 4.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.5
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 지지고 볶는 여행Rated ★ 3.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
TempestRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0