Series
Ratings
67
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Yellowstone Season 2Rated ★ 4.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.5
The Brothers SunRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
PrimalRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0