Movies
Ratings
966
Poor ThingsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.5
The Tin DrumRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Two Distant StrangersRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.5