Series
Ratings
23
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0