Series
Ratings
12
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Man to ManRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
JugglersRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.5