Series
Ratings
36
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5