Series
Ratings
124
Speed and LoveRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 3.0
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
ChihayafuruRated ★ 3.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5