Movies
Ratings
29
The Princess DiariesRated ★ 1.5
SawRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5