Series
Ratings
255
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0