Series
Ratings
101
Growing SeasonRated ★ 4.5
Re-FeelRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0