Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0