Movies
Ratings
86
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0