Series
Ratings
91- ItRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
DetentionRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 1.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0- Life on MarsRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0