Movies
Ratings
265
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 5.0
The VillagersRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 1.0
TedRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5