Movies
Ratings
251
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
FilthRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0