Movies
Ratings
15
King and the ClownRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0