Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0