Series
Ratings
80
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
The KeepersRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.0
Berserk Season 1Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0