Series
Ratings
80
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5- 우리들의 발라드Rated ★ 1.5
Chicago MedRated ★ 3.5
Chicago MedRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 2.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0