Series
Ratings
54
The Recruit Season 1Rated ★ 2.5
The Recruit Season 2Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
World Theme TravelRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 5.0