Series
Ratings
189
Why Women KillRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0