Movies
Ratings
18
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Red FamilyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0