Series
Ratings
17
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0