Series
Ratings
21
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
The OutsidersRated ★ 4.0