Movies
Ratings
100
Rocky BalboaRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0