Titles you rated
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.5