Movies
Ratings
59
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0