Series
Ratings
27
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.0
GleeRated ★ 1.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0