Series
Ratings
251
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
MaidRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
The UndoingRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 1.0
Vampire in the GardenRated ★ 2.5
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 1.0