Series
Ratings
514
The Art of SarahRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0
Road to KingdomRated ★ 2.0
Dancing 9 Season 2Rated ★ 4.0
Super Band Season 2Rated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 3.0
Dancing 9Rated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.0