Movies
Ratings
208- An AntRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 1.0
ChronicleRated ★ 3.5