Movies
Ratings
221
New TrialRated ★ 2.0
Why Him?Rated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 1.0
The DictatorRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
American AssassinRated ★ 1.5
GeostormRated ★ 3.5
Night's TightropeRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0