Series
Ratings
43
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0