Movies
Ratings
16
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5