Series
Ratings
42
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5