Series
Ratings
133
Beastars Season 1Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Pornographer Mood IndigoRated ★ 3.5
PornographerRated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 5.0