Movies
Ratings
45
ExhumaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0