Movies
Ratings
124
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
New York, New YorkRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ShameRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0