Movies
Ratings
56
Once We Were UsRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
IntrusionRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0