Series
Ratings
26
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5