Movies
Ratings
788
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
IFRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
The Pod GenerationRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5