Movies
Ratings
269- Whispering WaterRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 1.5
MantisRated ★ 0.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
MercyRated ★ 1.5- SpliceRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
A Dangerous WomanRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 0.5
The ChildeRated ★ 3.5